درباره ما - طراحی نما ساختمان و ویلا - دفتر معماری استودیو قاف

استودیو قاف، متشکل از تیم حرفه ای و خلاق در زمینه مهندسی معماری ، معماری داخلی و خدمات ساختمانی می باشد که مجری پروژه های شماست.

GHAAF STUDIOاستودیو قاف

فضاهایی که عمرمان را در آنها سپری می کنیم، تاثیر عمیقی بر عملکرد روحی و جسمی ما دارند. اگر یک ساختمان بر مبنای اصول صحیح مهندسی طراحی و اجرا شده باشد ورود روح، نشاط و امید به زندگی فراهم خواهد شد. با طراحی فضاهای زندگیتان بر اساس اصول حرفه ای و زیبایی شناسانه معماری، خانه و محل کارتان را به محیطی آرام برای زندگی تبدیل کنید .

استودیوقاف با مدیریت سرکار خانم مهندس فخری قربانی فعالیت خود را در زمینه مهندسی معماری ، معماری داخلی و خدمات ساختمانی با تکیه بر مهارت های تیم خود از سال ۱۳۹۰ به عنوان یک شرکت معماری آغازنمود. ما با نگرشی مدرن و بکارگیری ایده های نوین و استفاده از متریال های روزدنیا، سعی در ایجاد نگاهی نو در خلق فضا داریم. تیم طراحی و فنی استودیو قاف با ایده های نو و توجه به خواست و سلیقه کارفرما آماده ارایه خدمات طراحی، فنی و مهندسی به سازندگان و کارفرمایان محترم می باشد.

OUR SERVICESخدمات استودیو قاف

از جمله خدمات اصلی استودیو قاف میتوان به دکوراسیون و طراحی داخلی منزل ، طراحی نمای ساختمان  ، طراحی ویلا ، طراحی داخلی و نمای  واحد های تجاری و اداری اشاره کرد که شامل طراحی، نظارت و اجرا میباشد. ضمنا مرمت و بازسازی بافت های فرسوده و بازسازی ساختمان های قدیمی از مرحله تخریب تا مراحل بعدی نیز جز خدمات این گروه میباشد . تجربه حرفه ای ما شامل همکاری با کارفرمایان شخصی و سازمان ها در پروژه های متنوع طراحی نمای ساختمان ، طراحی پلان ، طراحی ویلا ، مرمت و ساخت ابنیه تاریخی و میراث فرهنگی و سایر خدمات معماری و ساختمانی می باشد.

JOIN TO GHAAF STUDIO CUSTOMERSاستودیو قاف آماده همکاری با شماست...

ما در استودیو قاف همواره می کوشیم با تکیه بر دانش معماری، خلاقیت و توجه به مسایل فنی مهندسی و در نظر گرفتن مسئله بودجه پروژه، بهترین خروجی ممکن را در اختیار کارفرمایان گرامی قرار دهیم . دید همه جانبه و توجه به جزییات در کنار زیبایی و نو آوری در طراحی نگرش اصلی تیم طراحی استودیو قاف می باشد. امید است بتوانیم با تکیه بر اصل مشتری مداری و صداقت کاری و بهبود خدمات در راستای تامین نیازهای کارفرمایان محترم، همچون همیشه و حتی بیشتر از قبل رضایت شما را کسب نماییم .

هم اکنون با ما در تماس باشید...

هم اکنون می توانید از طریق لینک های مقابل به صفحه تماس با ما بروید و از ما مشاوره رایگان بگیرید، یا به صفحه ثبت سفارش بروید و هم اکنون سفارش خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.