طراحی ویلا رومی در زعفرانیه کرج به سبک رومی

این پروژه ویلایی در منطقه خوش آب و هوا و ویلایی نشین زعفرانیه کرج واقع شده است. این ویلا به سبک رومی طراحی و ساخته شده است.  طراحی کلاسیک انجام شده در این باغ ویلا حسی از شکوه و جبروت را تداعی میکند.

ساخت و طراحی ویلا در منطقع زعفرانیه در حوالی کرج در سالیان اخیر رونق فراوانی گرفته است. منطقه زعفرانیه به عنوان یک منطقه خوش آب و هوا افراد زیادی را از تهران و کرج ترغیب به ساخت و خرید ویلا کرده است. آب و هوای مناسب، دسترسی آسان و نزدیکی به تهران و سند دار بودن زمین ها در کنار قیمت مناسب زمین برای ساخت و ساز از عواملیست که باعث رونق ویلا سازی در زعفرانیه کرج شده است. برای ساکنین تهران دسترسی به منطقه ویلایی و زیبای زعفرانیه از طریق اتوبان تهران- کرج و عبور از جاده سهیلیه به راحتی امکان پذیر است.

منطقه زعفرانیه جزیی از شهرستان ساوجبلاغ از توابع کرج می باشد. در سالهای اخیر زعفرانیه شهرت زیادی در بین خریداران ویلا پیدا کرده است. وجود ویلاهای زیبا و لاکچری گراهی بر این مطلب است. منطقه زعفرانیه دارای چهار میدان در امتداد یک بلوار اصلی است. ساخت ویلا و باغ ویلاهای زیبا از دو طرف بلوار اصلی شروع شده و در خیابان های داخل بافت نیز امتداد می یابد.  با توجه به دسترسی آسان از طریق اتوبان ، سهولت گرفتن مجوز ساخت ویلا و قیمت مناسب زمین و ویلا در زعفرانیه نسبت به نقاط ویلایی در شرق و شمال تهران مانند رودهن، دماوند، فشم، لواسانات و آبعلی خریدو ساخت ویلا در این منطقه طرفداران بسیار زیادی دارد

طراحی ویلا در زعفرانیه

ویلای مذکور به سفارش کارفرما جناب آقای زمانی به سبک رومی در داخل بافت شهرکی زعفرانیه کرج واقع شده است. زیر بنای ۶۰۰ متر مربع در ۳ طبقه در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع بنا شده است. نمای رومی این ویلا با ستون های بلند و طاق ضربی رومی حسی از جلال و شکوه را ایفا میکند. همچنین در محوطع سازی این ویلا فضای آلاچیق برای استفاده از حیاط و محوطه فضای باز در نظر گرفته شده است.  در طراحی پلان این ویلا یک بالکن با دید به حیاط و محیط اطراف در نظر گرفته شده است. همچنین المان های طراحی کلاسیک در طراحی داخلی ، شیر آلات و سرامیک و سایر متریال این ساختمان ویلایی به کاربرده شده است.

کارفرما:
جناب آقای زمانی
موقعیت :
کردان زعفرانیه کرج
کاربری :
ویلایی
متراژ:
600 متر مربع زیربنا در 3 طبقه
سال ساخت:
1399
خدمات:
طراحی و دکوراسیون داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد الزامی مشخص شده است.