پروژه ویلایی در کردان کرج آقای یزدانی - استودیو قاف

روستای کردان منطقه‌ای سرسبز و خوش آب و هوا نزدیک تهران است در اطراف کرج است که در آن چیزی جز باغ‌های زیبا و بزرگ نمی‌بینید. در کردان نه خبری از دود هست، نه ترافیک و نه ساختمان‌های بلند و پر سروصدا و نه هیچ چیز دیگری که خاطرتان را بیازارد. ساخت و طراحی ویلا در کردان در سالهای اخیر رونق بسیاری گرفته است.

در گذشته مردم کردان حاشیه‌نشین به حساب می آمدند، اما امروز بیشتر ویلا‌نشین‌های یک منطقه خوش آب و هوا را می‌بینید که برای ییلاق به این منطقه سفر می‌کنند. کردان البته با کارخانه‌هایی که در حاشیه خود دارد به قطب اقتصادی غرب کرج تبدیل شده است. اما این دلیل نمی‌شود که روستای خوش آب و هوای کردان با باغ‌های زردآلو، آلبالو، گیلاس، گردو و توت خود، جای خوبی برای استراحت کردن نباشد.

ویلای مدرن آقای یزدانی که به خواسته کارفرما در دو طبقه طراحی شده است ، برای نزدیکی هر چه بیشتر به سبک مدرن از ترکیب متریال سنگ و بتن اکسپوز و همچنین پنجره های بزرگ قدی استفاده شده است.

تعبیه تراس های عریض به سمت باغ برای استفاده حداکثری از ویو محوطه میباشد، همچنین فضایی برای نشیمن ساکنین در فصول خوش آب و هوای سال ایجاد کرده است.

کارفرما:
جناب آقای یزدانی
موقعیت:
کردان، البرز
کاربری:
ویلایی
متراژ:
200 مترمربع زیربنا دو طبقه
سبک طراحی:
مدرن
سال ساخت ویلا:
1399
خدمات:
طراحی پلان ، نما و محوطه، طراحی فاز 2

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد الزامی مشخص شده است.